data center pm

data center pm

۱۳ شهریور, ۱۳۹۶
admin
No Comments

همان‌گونه که استحضار دارید، تأمین نیازهای فناوری اطلاعات و ارتباطات به شکل پایدار، ایمن و متمرکز از جمله دغدغه‌های مدیران ارشد سازمان‌های بزرگ به شمار می‌رود. شرکت ویراشبکه با توجه به ایجاد گسترده‌ زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات شبکه‌های IP ، آمادگی دارد در این زمینه در کنار جناب‌عالی و سازمان معظم‌تان باشد. در این زمینه، توضیحات زیر تقدیم حضور می‌شود:

 

 ارائه دهنده پهنای باند اختصاصی نامحدود 
    ایجاد شبکه‌های اختصاصی مجازی بی سیم(VPN) بصورت یکپارچه‌ و مستقل از فناوری‌های ارتباطی.
    تامین پهنای باند اختصاصی اینترنت تجمیعی و مدیریت شده.
    پهنای باند اختصاصی با بازه زمانی اداری و کیفیت بالا و قیمت غیر قابل رقابت
    ایجاد شبکه اینترانت سازمانی مبتنی بر شبکه ملی بی سیم.
    سرویس ذخیره سازی و اشتراک گذاری ابری.

ویژگی های سرویسهای ویراشبکه :

یکی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران که پهنای باند ورودی به داخل کشور را از ۴ فیبر بزرگ شرکت زیر ساخت دریافت می نماید و در صورت قطع شدن یکی از فیبرهای ورودی کشور حالت Redundancy ایجاد می گردد و  پهنای باند موجود از مسیر دیگری دریافت می گردد.

 ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران که ارائه سرویس با کیفیت (Availability) نزدیک به ۹۹ درصد سمت تجهیزات رادیویی خود تضمین می نماید.
یکی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت درایران که دارای فرکانس رادیویی خصوصی بین پاپ سایتهای خود می باشد که تداخل فرکانس رادیویی در ارائه این سرویسها را به صفر رسانده است.
یکی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت درایران که دارای بیش از ۲۰ پاپ سایت در سطح تهران که امکان و کیفیت ارائه سرویس را به ۱۰۰ درصد رسانده است.